فروشگاه فایل

  گروه محصول -> فنی و مهندسی

  سیر تحول تزیینات در معماری  قیمت: ۲۵۰۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 33     کد محصول :4229      حجم فایل:3,78 MB      نوع فایل :power point  معماری دوره پهلوی اول در دوره نسبتاً كوتاه بیست ساله اش از تعدد سبكی در معماری برخودار است. " از یك طرف نگرش گذر و دوری از تفكر سنتی و یا مذهبی، از طرف دیگر بازیابی و احیای دوره  اقتدار باستانی و از جانب دیگر نگرش مدرنیزاسیون و طلب كردن پدید ه های غربی و خارجی، سه دیدگاه فكری بود كه متعاقب آن سه نگرش سبكی در معماری این دوره حاصل نمود. حتی تداخل اندیش ها و نگرش دو سویه یا چند سویه نیز در پیدایش بناهایی با شیوه تلفیقی موثر بود (كیانی، ۲۶۷ ،۱۳۸۶ ). تعدد و تنوع بناهای دوره پهلوی اول و میزان بالای ساخت و ساز در این دوره (و به ویژه در ساخت بناهای دولتی و عمومی)، امكان جستجو و كنكاش بیشتر، مقایسه دقیقتر و دستهبندی بهتر را در تزیینات معماری این دوره فراهم میکند به خصوص كه ایجاد این بناها در دوره ای نسبتاً كوتاه (دوره بیست ساله) اتفاق افتاده است. بنابراین، زمان كوتاه، تنوع و فراوانی بنا، پرا كندگی و وسعت مكانی، هر سه، عوامل موثر در شناخت شایسته و استنادی به هنرهای به كار گرفته شده برای معماری این دوره است.  اگر کد تخفیف داری کلیک کن!

  توجه کنید شما با هر کارت عضو شتاب از هر بانکی میتوانید توسط درگاه بانک ملت خرید نمایید.فرقی نمیکند کارت شما از کدام بانک باشد با درگاه سایت ما میتوانید به راحتی خرید کنید.

  درگاه پرداخت بانک ملت 
اعتماد الکترونیک گارانتی خرید

  برچسب ها:سیر تحول تزیینات در معماری - تزیینات و معماری - بافت در معماری - تاریخچه بافت و تزیینات در معماری - سلسله مراتب معماری و تزیینات- نما در معماری - سیر نما در معماری  
  محصولات مرتبط
 • زندگینامه زاها حدید و آثارش

  تعداد صفحات : 155
  کد محصول : 29879
  قیمت : 250,000 ریال
 • سیر تحول تزیینات در معماری

  تعداد صفحات : 33
  کد محصول : 29877
  قیمت : 250,000 ریال
 • مباحث 10گانه مقررات ملی ساختمان های ایران

  تعداد صفحات : 100
  کد محصول : 29873
  قیمت : 250,000 ریال
 • ساختمانهای زیست محیطی

  تعداد صفحات : 31
  کد محصول : 29872
  قیمت : 250,000 ریال
 • نام ونام خانوادگي:


  پست الکترونيکي:


  عنوان:


  پيام:


  ارسال پيام به صورت شخصي
  کد امنيتي: