فروشگاه فایل

  گروه محصول -> فنی و مهندسی

  ساختمانهای زیست محیطی  قیمت: ۲۵۰۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 31     کد محصول :4224      حجم فایل:2,06 MB      نوع فایل :power point  ولید مصالح و احداث ساختمان در سال های اخیر، انرژی بسیار زیادی را به خود اختصاص داده و به آلودگی های زیست محیطی فراوانی نیز منجر شده است. انتشار گرد و غبار ناشی از عملیات ساختمانی در مناطق مختلف، پخش آلودگی های شیمیایی ناشی از تولید مصالح ساختمانی، آلودگی های گازی و ذرات معلق پخش شده در هوا که ناشی از حمل و نقل مصالح ساختمانی به محل های مورد نظر است و نیز تولید زباله های ساختمانی از جمله موارد عمده آلودگی های زیست محیطی تحت تاثیر صنعت ساختمان می باشد. لذا ضروری است تا راهبردهای طراحی در ساختمان های جدید، به سوی آینده و با هدف کاهش آلودگی های زیست محیطی جهت گیری شود.
  در این تحقیق ابتدا با روش مطالعات تطبیقی به بررسی اقدامات صورت گرفته برروی نمونه های موردی در دوره های زمانی مشخص و نیز اثرات آنها بر اکوسیستم های طبیعی پرداخته شد. سپس تبیین تدابیر پایدار به کار گرفته شده از سوی معماران در طراحی این ساختمان ها، در دستور کار قرار گرفت. در ادامه با روشی تحلیلی- منطقی به ارایه نتایج اقدام گردیده است. شیوه گردآوری اطلاعات نیز به روش کتابخانه ای و مطالعه اسنادی بوده است.
  بدین ترتیب در این مقاله، تاثیرات نمونه های موردی ارزیابی شده بر روی محیط زیست مورد بررسی قرار می گیرد و بر اساس نتایج به دست آمده، به مقوله معیارهای طراحی برای ساختارهای آینده و تدابیر قابل اتخاذ آن پرداخته می شود. در نهایت نیز پیشنهادهایی اجرایی در خصوص طراحی ساختمان های آینده به منظور کاهش آلودگی های زیست محیطی در راستای اهداف توسعه پایدار ارایه می گردد.  اگر کد تخفیف داری کلیک کن!

  توجه کنید شما با هر کارت عضو شتاب از هر بانکی میتوانید توسط درگاه بانک ملت خرید نمایید.فرقی نمیکند کارت شما از کدام بانک باشد با درگاه سایت ما میتوانید به راحتی خرید کنید.

  درگاه پرداخت بانک ملت 
اعتماد الکترونیک گارانتی خرید

  برچسب ها:دانلود  
  محصولات مرتبط
 • زندگینامه زاها حدید و آثارش

  تعداد صفحات : 155
  کد محصول : 29879
  قیمت : 250,000 ریال
 • سیر تحول تزیینات در معماری

  تعداد صفحات : 33
  کد محصول : 29877
  قیمت : 250,000 ریال
 • مباحث 10گانه مقررات ملی ساختمان های ایران

  تعداد صفحات : 100
  کد محصول : 29873
  قیمت : 250,000 ریال
 • ساختمانهای زیست محیطی

  تعداد صفحات : 31
  کد محصول : 29872
  قیمت : 250,000 ریال
 • نام ونام خانوادگي:


  پست الکترونيکي:


  عنوان:


  پيام:


  ارسال پيام به صورت شخصي
  کد امنيتي: